UA

Кешбек за відгук


Ви купили у нас велосипед і хочете залишити відгук про товар або про магазин, або про продавця? Не робіть цього!

Не робіть цього безкоштовно!

Ви ймовірно читаєте перед покупкою чого б то не було відгуки. Часто Вас відвідує думка, що за ці відгуки платять? Звичайно відвідує. І ось зараз ми вирішили не тягнути насос за шланг, а просто платити Вам за відгуки!

Залиште Ваш відгук на нашому сайті в розділі відгуків про товар, під товаром, який Ви придбали або в розділі відгуків про магазиннапишіть після тексту відгуку в тому ж полі номер свого замовлення і дані (телефон або номер карти з прізвищем, або напишіть, як краще з Вами зв'язатися для повернення грошей) (номер і Ваші дані не буде опубліковано на сайті, це та потрібно лише для підтвердження покупки і відправки грошей). Після чого отримаєте гарантований Кешбек (повернення частини грошей витрачених на покупку) в розмірі до 5% від вартості велосипеда на свою карту або на номер телефону, як буде зручніше Вам!


Номер замовлення і свої дані вказувати обов'язково!

Ми заплатимо Вам за кілька хвилин Вашого часу, а Ваш відгук буде дуже корисний майбутнім покупцям!

 

Гарантія
 
Ми даємо гарантію на всі велосипеди!
І це не залежить від вартості велосипеда!
Нам важливо, щоб ви були впевнені в своїй покупці, тому надаємо свою власну гарантію на всі велосипеди! У тому числі і на бюджетну лінійку! Не тільки на раму, а й на комплектуючі і обслуговуємо Ваш велосипед! А також продовжуємо післягарантійне обслуговування!
Сервіс
 
Свій власний висококласний сервіс! Ми не довіряємо заводській збірці!
Ми не бігаємо в пошуках механіків для збірки і гарантійного ремонту Вашого байка! У нас є своя власна майстерня, в якій всі велосипеди проходять ретельну підготовку перед тим, як потрапити до Вас! У нашій майстерні тільки професійні люди і професійний інструмент!
Ціна
 
Надаємо кращу ціну на наші велосипеди! При цьому ще й робимо знижки!
Незважаючи на висококласний сервіс і повну гарантію ми намагаємося тримати мінімально можливу ціну на всі наші велосипеди! Ми не вимагаємо передоплат і надаємо вам можливість спробувати свій велосипед перед покупкою! При цьому ми завжди робимо знижки, влаштовуємо розпродажі і конкурси!
Команда
 
Всі наші співробітники пропалені велосипедисти! Ми знаємо про велосипеди більше!
Ми не впарюємо Вам дешеві ровери - ми залучаємо вас до велоспорту в рамках ваших можливостей і побажань! Допоможемо підібрати саме Ваш велосипед для Ваших потреб і для Вашого бюджету! Для підтримки такого рівня сервісу в нашій команді працюють тільки велосипедисти: професіонали й ентузіасти. Від механіків до менеджерів - ми знаємо про велосипедах все!