UA

Ідеальний міський велосипед. Який він?


Яким би видом велоспорту Ви не займалися, від даунхілу до звичайних прогулянок у парку, так чи інакше доводиться їздити на велосипеді по місту. Варто відзначити, що більшість людей, купуючи велосипед, буде пересуватися на ньому саме по місту і використовувати швидше, як транспорт, ніж спортивний снаряд. У цій невеличкій статті ми постараємося розібратися, який саме великий найкраще підійде для пересування по перевантаженим вулицями міста. Ну а ті, хто займається велоспортом професійно, напевно не раз замислювалися про другий байк саме для використання його як транспортного засобу.

Умовно міські велосипеди можна розділити на три групи:


- трекінгові, ті самі велосипеди, які використовуються для вантажного туризму. Переваги цієї групи очевидні, велосипеди відразу обладнані потужними багажниками. повноцінними крилами, нерідко на веліках з заводу встановлені освітлювальні прилади, габарити, динамо-генератори. Такі велосипеди мають як правило класичну для сіті-байка геометрію з низькою посадкою і високим кермом, зручні широкі сидіння, анатомічні гріпси і різні інші приблуди для підвищеного комфорту. Однак, такі апарати мають і свій ряд недоліків, серед яких самими основними є чималі розміри і вага. Для велосипеда, який використовується в місті, для пересування з дому на роботу і назад, зручність транспортування і зберігання є ключовим моментом, а 20-ти кілограмовий пепелац ще й пристойних розмірів в порівнянні навіть з гірськими найнерами, явно буде виділятися на робочому місці.


- розкладачки. При згадці складного велосипеда, першим в голову приходить звичайно старий добрий Аіст, рама якого так вдало складалася навпіл, роблячи велосипед в два рази коротше, але і в два рази ширше. Зараз теж виробляються подібні моделі, але справжнім проривом серед складних велосипедів стали розкладачки, які трансформуються в дуже привабливі компактні кубики. Хоч ці велосипеди і на маленьких 20 коліщатках, які традиційно стоять на дитячих велосипедах, вони є повноцінними дорослими моделями, на яких себе дуже комфортно будуть відчувати навіть люди чималих фізичних параметрів. Переваги такої конструкції на обличчя, велосипед без проблем можна розташувати у багажнику автомобіля, в квартирі, офісі, а то і навіть під робочим столом, такі ровери як правило мають дуже малу вагу, відразу ж обладнані і крилами, і багажником, а іноді і освітленням. Така зручна планетарна трансмісія теж не рідкість для подібних моделей. Завдяки своїм розмірам велосипед зможе легко лавірувати і по дорозі і по тротуару, хоч правилами це і заборонено, часто проїхати можна тільки так. Ну і звичайно ж яскравий і незвичайний дизайн не залишить байдужим нікого. Всі Ваші колеги будуть шукати відповіді на запитання, де ж Ви придбали таке чудо! Не дивлячись на всі переваги, розкладачки не позбавлені і недоліків, серед яких основним є те, що як би Ви не намагалися , навіть при наявності великої кількості передач високу швидкість на ньому не розвинеш і на далекі дистанції не виїдеш, хоча є і компромісні рішення,  але такий варіант не має тієї компактністі, але ж ми тут розглядаємо велік для пересування містом, адже так? Так що така модель стане ідеальним вибором для тих, хто шукає практичний транспортний засіб на кожен день.


- стрітфайтери. Вуличні бійці. Гібриди гірських і шосейних велосипедів. Вузькі 28 колеса, жорсткі прямі рами, жорсткі вилки, підвищені передавальні числа, легка вага. Все в цих велосипедах направлено на те, щоб розвивати максимальну швидкість, але при цьому вони здатні забезпечити більший комфорт і прохідність, ніж шоссейники, а також нічого не заважає вам навісити на них додаткові аксесуари, щоб відправитися в далеку подорож. Нерідко можна зустріти такі велосипеди зі спрощеної трансмісією на одну швидкість, ті ж модні фікси теж можна віднести до подібних велосипедів. Такий велосипед стане кращим вибором для тих, хто вважає за краще добиратися до пункту призначення максимально швидко, ну і для тих, хто хоче поспати з ранку трохи довше, проте не зайвим буде брати з собою запасний одяг. Недолік у таких варіантів один, це скоріше спортивний велосипед, ніж комфортна міська коляска.


Вибір велосипеда для міста зводиться до одного, чого саме Ви чекаєте від велосипеда і як саме Ви збираєтеся пересуватися. Ну і звичайно ж, ніхто не зможе перешкодити Вам їздити перевантаженими артеріями галасливого міста на будь-якому велосипеді. так що, вибір за Вами, наша справа - надати вичерпну консультацію, яку Ви завжди можете отримати в нашому магазині або за телефонами, вказаними в контактах.

 

Гарантія
 
Ми даємо гарантію на всі велосипеди!
І це не залежить від вартості велосипеда!
Нам важливо, щоб ви були впевнені в своїй покупці, тому надаємо свою власну гарантію на всі велосипеди! У тому числі і на бюджетну лінійку! Не тільки на раму, а й на комплектуючі і обслуговуємо Ваш велосипед! А також продовжуємо післягарантійне обслуговування!
Сервіс
 
Свій власний висококласний сервіс! Ми не довіряємо заводській збірці!
Ми не бігаємо в пошуках механіків для збірки і гарантійного ремонту Вашого байка! У нас є своя власна майстерня, в якій всі велосипеди проходять ретельну підготовку перед тим, як потрапити до Вас! У нашій майстерні тільки професійні люди і професійний інструмент!
Ціна
 
Надаємо кращу ціну на наші велосипеди! При цьому ще й робимо знижки!
Незважаючи на висококласний сервіс і повну гарантію ми намагаємося тримати мінімально можливу ціну на всі наші велосипеди! Ми не вимагаємо передоплат і надаємо вам можливість спробувати свій велосипед перед покупкою! При цьому ми завжди робимо знижки, влаштовуємо розпродажі і конкурси!
Команда
 
Всі наші співробітники пропалені велосипедисти! Ми знаємо про велосипеди більше!
Ми не впарюємо Вам дешеві ровери - ми залучаємо вас до велоспорту в рамках ваших можливостей і побажань! Допоможемо підібрати саме Ваш велосипед для Ваших потреб і для Вашого бюджету! Для підтримки такого рівня сервісу в нашій команді працюють тільки велосипедисти: професіонали й ентузіасти. Від механіків до менеджерів - ми знаємо про велосипедах все!